Szanowni Państwo!

Firma VILINE jest obecna na rynku europejskim od 1998 roku. Oferujemy tkaniny dekoracyjne i meblowe własnej autorskiej kolekcji, które wytwarzane są u znanych producentów europejskich, dostępnych w systemie sprzedaży kuponowej (na metry) i belkowej. Obecnie współpracujemy z wieloma odbiorcami na terenie państw Unii Europejskiej, szczególnie państw środkowoeuropejskich gdzie można nabyć nasze produkty.

Nasza linia tkanin, którą sukcesywnie powiększamy, zawiera kilkadziesiąt niebanalnych kolekcji zgodnych z aktualnymi trendami, w skład których wchodzi paręset pozycji. Bogata oferta obejmuje tkaniny dekoracyjne przeznaczone na firany, zasłony, rolety rzymskie, narzuty, obrusy, obicia meblowe i wiele innych. Tkaniny z naszej kolekcji cechują się wysokimi parametrami technicznymi, oryginalnością wzornictwa i różnorodnością strukturalną. Przykładowe wzory można zobaczyć na niniejszej witrynie bądź całą naszą kolekcję podczas spotkania z naszym przedstawicielem handlowym. Tkaniny dekoracyjne z naszej kolekcji dostępne są od ręki, gdyż utrzymywane są w magazynie w systemie ciągłym.

Oferujemy nasze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach i zapewniamy szybkie dostawy zarówno w Polsce jak i w granicach państw Unii Europejskiej dzięki współpracy ze znaną firmą kurierską.

Nasza propozycja skierowana jest do Firm w Polsce jak również poza jej granicami, przede wszystkim wykonujących usługi dekoracyjne, do sklepów prowadzących sprzedaż tkanin, salonów dekoracji i aranżacji wnętrz, jak również do producentów mebli tapicerowanych, producentów tekstyliów domowych, hurtowni tkanin i wszystkich przedsiębiorstw związanych z branżą tekstyliów domowych.Misja

Firma VILINE jest synonimem dobrej jakości tkanin dekoracyjnych i meblowych oraz wyrobów tekstylnych w dostępnej cenie. Przyczynia się do zwiększania estetyki mieszkań, domów oraz pomieszczeń użyteczności publicznej, spełniając tym samym nietuzinkowe oczekiwania klienta europejskiego.Sklep internetowy

Prowadzimy również sklep internetowy TekstyliaLand.pl w którym oferowane są wyjątkowe tekstylia domowe dla każdego. Można w nim znaleźć oryginalne, dobrej jakości produkty znanych marek. Bogata oferta obejmuje artykuły tekstylne takie jak pościel, w tym pościele bawełniane, narzuty na łóżko, firany gotowe, zasłony gotowe, pokrowce na meble i obrusy. Aby zaspokoić indywidualne potrzeby Klientów dostępne jest również szycie na miarę, w ramach którego oferowane jest szycie firan, szycie zasłon i szycie rolet. Ponadto w asortymencie znajdują się wyroby dziecięce, przede wszystkim pościele dla dzieci i narzuty dla dzieci, również firany dla dzieci i zasłony. Nasz sklep internetowy oferuje także końcówki kolekcji, tkaniny na metry w wyjątkowo niskich cenach, takie jak firany i zasłony, tkaniny na rolety oraz tkaniny na meble.